کلوت های شهداد

صفحه اصلی > نمایش خبر
غرفه اتاق کرمان در نمایشگاه اوراسیا دایر شد

غرفه اتاق کرمان در نمایشگاه اوراسیا دایر شد

غرفه اتاق کرمان در اولین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا از 18 تا 21 تیرماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه‌های بینالمللی ایران دایر شده و فعال است.

به گزارش فردای کرمان به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمان، در این غرفه شرکت سبزاندیشان سالم کشت آسیا (گلخانه کفایی)، شرکت بازرگانی مروارید سبز کویر، انجمن صنایع‌دستی استان کرمان، انجمن سنگ استان کرمان، گروه صنایع بسته‌بندی و سردخانه خرمای مهر (مهرآرا)، شرکت فرش دستباف محمودی، انجمن گلخانه‌داران جنوب استان کرمان، شرکت زرین طب مشرق زمین، انجمن صنایع غذایی جنوب کرمان و انجمن صنفی سردخانه‌داران جنوب استان، محصولات و خدمات خود را به بازدید‌کنندگان ارائه می‌‌دهند.

این نمایشگاه با توجه به امضای توافقنامه‌ی تجاری ایران با اتحادیه اقتصادی اوراسیا، به منظور توسعه‌ی تجارت ایران با پنج کشور عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا و آشنا شدن تجار و تولیدکنندگان پنج کشور با تجار و تولیدکنندگان ایرانی، در حال برگزاری است و مورد حمایت دبیرخانه اتحادیه اقتصادی اوراسیا و اتاق‌های بازرگانی پنج کشور عضو اتحادیه و همچنین وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت ایران، جهاد کشاورزی، نفت، امور خارجه، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نیرو و همچنین اتاق ایران قرار دارد و با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران برگزار شده است.

در این نمایشگاه شرکت‌های مهم صادراتی از پنج کشور عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا در قالب پنج پاویون (روسیه، ارمنستان، قزاقستان، قرقیزستان، بلاروس) همراه با شرکت‌های مهم و صادراتی ایرانی شرکت می‌کنند.

گفتنی است غرفه اتاق کرمان در سالن خلیج فارس به شماره 44A  واقع است و علاقمندان می‌توانند هر روز از ساعت 10 تا 18 از این غرفه و نمایشگاه بازدید کنند.

منبع:

از آخرین تور ها و رویداد های کرمان تریپ بازدید کرده اید؟

برای اطلاع و ثبت نام در آخرین رویداد ها و تورهای کرمان تریپ بر روی دکمه روبرو کلیک کنید.