بهترین انتخاب های شما

آرشیو اخبار

فراخوان طراحی هویت بصری برند ملی گردشگری

اعلامیه فراخوان عمومی طراحی هویت بصری برند ملی گردشگری از سوی معاونت گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی منتشر شد.

ادامه مطلب

انتشار کتاب «داستان‌های گردشگری ایران»

کتاب «داستان‌های گردشگری ایران» که به‌تازگی با همکاری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و سازمان جهانی گردشگری به چاپ رسیده به شکل آ‌ن‌لاین در 18 دی 98 بر روی سایت آن سازمان قرار گرفته است.

ادامه مطلب

اتمام کف سازی بازار تاریخی حاج آقا علی شهرکرمان

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از اتمام عملیات ساماندهی و کف سازی راسته بازار تاریخی حاج آقا علی شهر کرمان با مشارکت کسبه این بازار خبر داد.

ادامه مطلب

پیشنهاد رئيس کمیسيون گردشگری اتاق کرمان

رئيس كميسیون گردشگري و صنايع دستي اتاق كرمان گفت: پيشنهاد تبديل شدن منزل سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني به موزه و ثبت ملي آن توسط اين كميسیون مطرح شده است كه تا حصول نتيجه آن را پيگيري مي‌كنيم.

ادامه مطلب

آغاز فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر ویژه نوروز

مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان گفت: «در ایام نوروز ۱۳۹۹ برای مسافران برنامه‌های شاد و مفرح برنامه‌ریزی شود.»

ادامه مطلب

کمپین اطلاع رسانی جاذبه های گردشگری استان کرمان

مدیر کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از تشکیل و فعال سازی کمپین معرفی جاذبه های گردشگری این استان با همکاری بخش خصوصی و دولتی مرتبط با صنعت گردشگری خبر داد و گفت:«در حال حاضر سهم استان کرمان از بازار گردشگری ایران بسیار ناچیز است و در مقایسه با استان های گردشگر پذیر درآمد چندانی از صنعت گردشگری عاید این استان نمی شود.»

ادامه مطلب

اقامت گردشگران در شهرستان بم دو برابر شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان گفت: «باید برنامه‌ها و پروژه‌هایی متناسب با موازین و اصول وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اجرا شود تا متوسط اقامت گردشگران این شهرستان به دو برابر افزایش پیدا کند.»

ادامه مطلب

گردشگری پایدار در گروی منتفع شدن مردم

مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان کرمان گفت:اگر منطقه ای شرایط لازم را برای حضور گردشگر داشته باشد و مردم آن منطقه از شرایط بوجود آمده منتفع شوند آنگاه می توانیم بگوییم گردشگری پایدار در آن منطقه بوجود آمده است.

ادامه مطلب

لزوم برند سازی روستای تاریخی میمند

مدیرکل دفتر پایگاه های میراث جهانی گفت:«روستای تاریخی میمند یکی از ظرفیت‌های بین المللی استان کرمان است که باید در راستای معرفی و شناساندن این ظرفیت تاریخی تلاش بیشتری شود.»

ادامه مطلب

ثبت پنج اثر ناملموس استان کرمان

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از ثبت پنج اثر ناملموس این استان در فهرست آثار ملی کشور خبر داد.

ادامه مطلب

1/13